Arts EntertainmentArts EntertainmentMusicMoviesTVArts ExhibitsPerforming ArtsReality TVCelebrityPop CultureAnimationYoung Adult FictionBooksMovie ReviewsComic BooksNewsNewsTop NewsInternational NewsStrange NewsScience SpacePoliticsElectionsEnvironmentExtreme WeatherGovernmentCrime CourtsBusiness Cheap NFL Jerseys China FinanceSameSex MarriageSmall BusinessStock MarketGun ControlGlobal WarmingPersonal FinanceDemocratRepublicanPolitical BuzzMarketing and PRImmigrationLeisureLeisureFood DrinkTravelSpa BeautyAutos MotorcyclesBars ClubsRecipesDrinksBudget TravelDIY MechanicAuto ReviewsNatural BeautyLuxury TravelMakeupHair NailsTechTechGadgets TechVideo GamesInternetTech Arts EntertainmentArts EntertainmentMusicMoviesTVArts ExhibitsPerforming ArtsReality Wholesale Jerseys From China TVCelebrityPop CultureAnimationYoung Adult FictionBooksMovie ReviewsComic BooksNewsNewsTop NewsInternational NewsStrange NewsScience SpacePoliticsElectionsEnvironmentExtreme ParentingHealth FitnessEducationReligion SpiritualityWeight Loss DietingWeddingsGardeningHome Cheap Jerseys Free Shipping SportsRecreational SportsCollege SportsGeneral SportsFantasy SportsMotorsportsHunting FishingHikingCampingRunningEquestrianWater SportsAction SportsEndurance SportsRecreation. Kobe Bryant, who plays for the Los Angeles Lakers basketball team, stands accused of raping a 19yearold college student in the Colorado town of Eagle on 30 June.Cheap Nike NFL Jerseys China The BBC's David Willis in Eagle says that although American sport and basketball in particular has seen its share of sex scandals there have been few, if any, to rival the Bryant case.10 Reasons Why Being Famous Isn't All That Greatby Fotinoula Gypsyy3 years ago Oklahoma City Thunder AllStar Kevin Durant took to Harlem last night to play a little ball. Apparently things went swimmingly.Wholesale NFL Jerseys Online Yeah, I know, who's really going to guard him out there, right? Say what you will, that's an impressive performance. Coach Outlet Coach Factory Outlet Coach Outlet Store Coach Handbags Outlet Coach Outlet Coach Factory Outlet Coach Outlet Coach Handbags Coach Site Michael Kors Outlet Michael Kors Handbags Outlet Cheap Michael Kors Michael Kors Outlet Michael Kors Handbags Outlet Cheap Michael Kors Michael Kors Outlet Michael Kors Handbags Outlet Cheap Michael Kors
cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nhl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount

Nemo Hakkında

NEMO Limited olarak firmamız;

Danışmanlık , Plan , Proje, Taahhüt , Kontrolörlük, Revize ve Tasarım hizmetleri vermektedir. Bünyemizdeki Mühendis ve Tekniker kadromuzla , her türlü Plan ve Projeyi hazırlayıp , uygulamalarımızın A `dan Z `ye her aşamasında Taahhütlük ve Koordinatörlük hizmetlerinide sunarak imalatını anahtar teslimine kadar tamamlamaktayız.

İş Etiği kuralları

İş etiği, iş ile ilgili kararları ahlaki standartlara göre değerlendirme süreci olarak tanımlanabilmektedir. İşletmelerin uzun dönemde başarılı olabilmeleri, güvenilir olmaları ve etik değerlere sahip çıkmalarına bağlı bulunmaktadır.

- NEMO Limited; Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çalıştığımız diğer kişi ve kuruluşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterir.

- NEMO Limited verdiği Bilgilerin açık ve şeffaf olmasına özen gösterir.

- NEMO Limited en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde tüm müşterilerine karşı dürüst ve adil davranır.

- NEMO Limited Müşterilerinin problemlerine karşı duyarlı davranır, hızlı ve kalıcı çözümler üreterek, en üst seviyede müşteri güvenini hedefler.

- NEMO Limited Sadece verebileceğimiz ürün ve hizmetleri sunmayı teklif eder ve taahhütlerini yerine getirmek için gerekli çabayı gösterir.

- NEMO Limited Ülkemizin kalkınması için gerekli olan ekonomik, kültürel, sosyolojik gelişmelere katkı sağlar.

Bu Kurallar her Şirkette olması gerektiği gibi, Şirketimizinde Etik kuralları dahilindedir.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata 'yı hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek NEMO Limited Şirketi çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Vizyon

Nemo olarak, herkesin yararına olan değerler yaratmak istiyoruz: Tüm müşterilerimiz ve de faaliyet gösterdiğimiz tüm Sektörler için...

Ülkemizin araştırma, geliştirme ve yeni ürünler yaratma konusunda lider ülkelerden biri olmasına katkı sağlamak temel İlkemiz.

Vizyonumuz, Şirketin önümüzdeki yıllarda izleyeceği yolu çizmekte ve gelecek için belirlemiş olduğumuz hedefleri açıkça tanımlamaktadır. Tüm stratejik kararlar bu Vizyona dayandırılmaktadır.

Değerlerimiz, amaçlarımızı başarmak için nasıl bir yaklaşım ve yöntem sergileyeceğimizi tanımlamaktadır.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz, karar ve faaliyetlerimizin çerçevesini oluşturmakla birlikte hem oryantasyon, hem de liderlik yolunda bir kılavuz işlevi görmekte ve aynı zamanda şirket kültürümüzün tanımını yapmaktadır.

NEMO’nun İlkeleri, günlük iş faaliyetlerinde nasıl bir yol izlemeyi amaçladığımızın resmi ifadesidir.

Strateji Konusunda lider, üst düzey teknoloji kullanan, uluslararası standartlara sahip, kalitesini ispatlamış firmalarla çalışmaktadır.

Satış ve satış sonrası personelin eğitimi ve gelişimi yönünde yatırım yapmak, gençlerimize gereken desteği sağlamak Stratejimizin temel hedefidir.

Genel Müdür
Tüm Hakkı Saklıdır İzinsiz kullanılamaz © Nemo 2007-2015

All Nemo-based marks are trademarks or registered trademarks of Nemo group Company® in the Turkey and/or other countries

info@nemolimited.com